Finále GRAND PRIX

pátek 5. 10. 2018 Novinky

proběhne v pátek 5. 10. 2018, tradičně od 15hod. Srdečně zveme všechny finalisty, kteří si zajistili účast ve kvalifikačních kolech a chtějí získat hlavní výhru, kterou jsou letos dvě kola (viz obr.) !! Srdečně zveme i ostatní kteří si chtějí jen zazávodit. Před samotným finále proběhne poslední kvalifikace cca od 15:00 a zhruba od 16:00 bude startovat finále. Ihned po ukončení finále bude předána hlavní výhra – dvě nová kola SPECIALIZED nejlepšímu týmu a předány další ceny týmům na 2. a 3. místě i upomínky všem zúčastněným.

Pod jedním názvem SPECIALIZED GRAND PRIX se (v jednom odpoledni) skrývají  3  události:

1/ – „Hlavní“ seriál soutěží rodinných týmů ve čtyřech disciplínách, probíhající od dubna do října. V roce 2018 budou hlavní cenou (pro oba členy soutěžního týmu) 2 kola!  A to 1 dospělé a 1 dětské kolo zn. SPECIALIZED,  od sponzora soutěže – fy BIKECENTRUM Olomouc.

2/ – Doplňkový vyřazovací závod jednotlivců na koloběžkách, v pěti kategoriích, s drobnými cenami, předanými bezprostředně po závodě

3/ – Doplňkový závod jednotlivců na šlapacích autech (na čas), v pěti kategoriích, s drobnými cenami, předanými bezprostředně po závodě

Zájemci se tedy mohou zúčastnit všech tří soutěží (probíhajících téměř paralelně v jednom odpoledni 15-18hod) nebo jen některé z nich.

Detaily k soutěži zde.

24. září 2018, Josef Línek

sdílet sdílet sdílet sdílet