VOICE BIKE GRAND PRIX SEMAFOR – pátek 24.7.

Novinky, Pro děti, Pro rodiny

CENTRUM SEMAFOR pro vás připravilo letos po “ koronavirové krizi “ první větší akci, tentokrát VIOCE BIKE GRAND PRIX SEMAFOR. Pod jedním názvem se skrývají vlastně 3 známé a populární akce:

1/ – Rodinná soutěž týmů ve čtyřech disciplínách bude v roce 2019 probíhat trošku odlišnou formou. Návštěvníci budou mít možnost vyzkoušet kteroukoli z disciplín, které pro ně budou připraveny a za účast obdrží drobnou odměnu. Disciplíny nebude třeba absolvovat všechny v jeden den, nýbrž si je může každý „rozložit“ (viz termíny zde). Soutěžící, kteří nebudou chtít pouze zkoušet, mohou (od 10let ) získat „Průkaz mladého cyklisty“ a rodič pak diplom „Rodič – instruktor“. K těmto oceněním získají i hezké věcné ceny.

2/ – Doplňkový vyřazovací závod jednotlivců na koloběžkách, v pěti kategoriích, s drobnými cenami, předanými bezprostředně po závodě

3/ – Doplňkový závod jednotlivců na šlapacích autech (na čas), v pěti kategoriích, s drobnými cenami, předanými bezprostředně po závodě

Můžete se těšit i na techniku a ukázky od Policie ČR, Městské policie Olomouc a Vojenské policie AČR i BESIPU. Přijede i Tým “ Markétina dopravní výchova “ z Liberce.

 

Zájemci se tedy mohou zúčastnit všech tří soutěží (probíhajících téměř paralelně v jednom odpoledni 15-18hod) nebo jen některé z nich.

Termíny jednotlivých kol a více detailů k celé soutěži najdete zde...

20. července 2020, Josef Línek

sdílet sdílet sdílet