SPECIALIZED GRAND PRIX SEMAFOR – pátek 31.5.

Pátek 31.5.2019 Novinky, Pro děti, Pro rodiny, Pro seniory

Konec května  je tady a  CENTRUM SEMAFOR pro vás připravilo další pokračování nové zajímavé akce. Stálým návštěvníkům určitě není třeba naše akce pro rodiče s dětmi extra představovat, ale pro letošek jsme je přeci jen trochu zreorganizovali. Pod jedním názvem SPECIALIZED GRAND PRIX SEMAFOR se (opět tedy v jednom odpoledni) skrývají vlastně 3 známé a populární akce:

1/ – Rodinná soutěž týmů ve čtyřech disciplínách bude v roce 2019 probíhat trošku odlišnou formou. Návštěvníci budou mít možnost vyzkoušet kteroukoli z disciplín, které pro ně budou připraveny a za účast obdrží drobnou odměnu. Disciplíny nebude třeba absolvovat všechny v jeden den, nýbrž si je může každý „rozložit“ (viz termíny zde). Soutěžící, kteří nebudou chtít pouze zkoušet, mohou (od 10let ) získat „Průkaz mladého cyklisty“ a rodič pak diplom „Rodič – instruktor“. K těmto oceněním získají i hezké věcné ceny.

2/ – Doplňkový vyřazovací závod jednotlivců na koloběžkách, v pěti kategoriích, s drobnými cenami, předanými bezprostředně po závodě

3/ – Doplňkový závod jednotlivců na šlapacích autech (na čas), v pěti kategoriích, s drobnými cenami, předanými bezprostředně po závodě

 

Zájemci se tedy mohou zúčastnit všech tří soutěží (probíhajících téměř paralelně v jednom odpoledni 15-18hod) nebo jen některé z nich.

Termíny jednotlivých kol a více detailů k celé soutěži najdete zde...

21. května 2019, Josef Línek

sdílet sdílet sdílet